Forum o projektach i projektowaniu

Forum KB Projekt to miejsce, gdzie mogą Państwo wymieniać się spostrzeżeniami i uwagami na temat projektów z oferty naszego biura a także tematów ogólnych z dziedziny architektury i budownictwa. Zachęcamy do poruszania nurtujących Państwa problemów i tematów - inni użytkownicy mogą być wspaniałym źródłem cennych rad.

Prosimy o nieumieszczanie na Forum ogłoszeń i reklam komercyjnych.

Tematy związane z projektami i projektowaniem
Filtruj projekty:
Projekt TUROWICE C DM-6190 C - Obejrzenie gotowego domu Turowice C Witam serdecznie. Kupiłam projekt Turowice C i mam prośbę do osób, które już ten dom wybudowały o przysłanie kilku zdjęć z realizacji i wnętrza. Najbardziej jednak chciałabym zobaczyć go na żywo. Czy ktoś mógłby pokazać mi swój gotowy domek? Bardzo proszę o kontakt. Jestem z Wałbrzycha, więc jeśli ...
Autor: Odp. Ostatnia:
Dorota J. 0
Projekt TUROWICE C DM-6190 C - KOSZT Witam. Chciałabym się dowiedzieć jaki jest orientacyjny koszt budowy, ponieważ nigdzie nie widzę, by było to napisane. Ktoś już zadał to pytanie, lecz nadal nie znalazłam na nie odpowiedzi. Pozdrawiam!
Autor: Odp. Ostatnia:
Monika 1 2022-05-16 08:28:33
Projekt TUROWICE C DM-6190 C - Zgłoszenie Czy ten dom można budować na zgłoszenie, chodzi mi o ten nowy ład. Dziękuję za odp.
Autor: Odp. Ostatnia:
Małgorzata P. 1 2022-02-17 08:33:33
Projekt TUROWICE C DM-6190 C - Zmiana w projekcie Dzień dobry C,y w tym projekcie może być ogrzewanie opałowe ( np: piec na drewno) gdyż tam gdzie ma stać dom nie ma tam gazu w ogóle Odpowiedz proszę przesłać na pawel_czesci@vp.pl Pozdrawiam
Autor: Odp. Ostatnia:
Pawel 1 2021-04-19 12:02:16
Projekt TUROWICE C DM-6190 C - koszt budowy orientscyjny koszt budowy
Autor: Odp. Ostatnia:
Grażyna 1 2021-04-07 14:18:20
Projekt TUROWICE C DM-6190 C - Ile stali Dziedobry chcial bym zapytac jaka stal i ile potrzeba na dom turowice c. Bo moje projekty sa w starostwie a chcial bym zamowic stal z góry dziekuje
Autor: Odp. Ostatnia:
Sylwek 1 2021-03-30 11:11:00
Projekt TUROWICE C DM-6190 C - Dodrukowanie dodatkowej kopii projektu Witam serdecznie, czy istnieje możliwość dokupienia 5 egzemplarza projektu? Jesli tak to w jakiej cenie? Niestety starostwo jeden pochłonęło po sprzeciwie i chcemy mieć jeden w zanadrzu
Autor: Odp. Ostatnia:
Wojtek 1 2021-02-08 12:22:02
Projekt TUROWICE C DM-6190 C - Projekt domu TUROWICE C Kod: DM-6190 C Witam, Jestem zainteresowana tym projektem, proszę o przesłanie rysunków szczegółowych parteru i poddasza oraz zestawienia materiałów na adres kaczukm@gmail.com. Z góry dziękuje i pozdrawiam, Marzena Kaczuk
Autor: Odp. Ostatnia:
Marzena Kaczuk 2 2020-07-24 09:48:52
Projekt TUROWICE C DM-6190 C - zmiana Dzień dobry .Chciałam zapytac o zmiane konstrukcjio na szkieletowa czy jes możliwośc
Autor: Odp. Ostatnia:
Kamila Perlikowska 1 2020-07-09 11:10:49
Projekt TUROWICE C DM-6190 C - komin Witam domek ma aż 4 kominy?wszystkie są konieczne? pozdrawiam Bogdan
Autor: Odp. Ostatnia:
Bogdan 0
Projekt TUROWICE C DM-6190 C - projekt domu DM-6190C Witam mam pytanie czy można zamienić mury na pustak suporex 25 plus docieplenie styropianem20 cm,a strop na strop teriva piotrkuliszewski@interia.pl pozdrowienia Piotr Kuliszewski
Autor: Odp. Ostatnia:
Piotr Kuliszewski 1 2019-09-04 08:12:03
Projekt TUROWICE C DM-6190 C - styk dachu garażu Jak wygląda styk dachu garażu ze ścianą boczną domu?Czy nie tworzy się tam jakiś gigantyczny mostek termiczny?
Autor: Odp. Ostatnia:
Robert Więckowski 0
Projekt TUROWICE C DM-6190 C - Czy ktoś już wybudował ten Dom? Witam, zainteresowany jestem projektem domu Turowice C, i mam ogromną prośbę do osób które już ten dom wybudowały o podesłanie kilku zdjęć tego domu oraz jego wnętrza. Najbardziej jednak chciałbym zobaczyć ten dom na żywo, więc jeśli ktoś byłby tak łaskaw i zechciał swój dom pokazać to również bard ...
Autor: Odp. Ostatnia:
Krzysiek 0
Dodaj nowy temat